Papildoma medžiaga

Instrukcijos suaugusiems Atsisiųsti

Svetainėje saugumasvandenyje.lt rasite ne tik mokomąją medžiagą, tačiau ir gaires, kaip geriausia ja naudotis ugdant mažuosius. Kad suaugusiesiems būtų paprasta naudotis čia esančia informacija, priede pateikti ir aprašai, padėsiantys greičiau suprasti svetainės, komiksų ir papildomos medžiagos struktūrą.

Komiksai spausdinimui Atsisiųsti visus
1 dalis. Leonardas prie ežero
2 dalis. Leonardas prie jūros
3 dalis. Leonardas žiemą
Stalo žaidimas „Leonardo nuotykiai" Atsisiųsti

Tai žaidimas, kurį tereikia atsispausdinti! Galima žaisti klasėje su draugais arba namuose su šeima. Žaidime Leonardas su bičiuliais keliauja ir patenka į įvairiausias situacijas. Kaip iš jų ištrūkti? Teisingai atsakyti į žaidimo kortelėse esančius klausimus, kurie susiję su saugiu elgesiu prie vandens telkinių.

Spalvinimo užduotys Atsisiųsti visas
Surask 5 pavojus. Jei mėgsti ieškoti skirtumų – ši užduotis kaip tik Tau! Pasitikrink savo žinias apie saugų elgesį prie įvairių vandens telkinių ir nuspalvink paveikslėlius Tau patinkančiomis spalvomis.
Sukurk savo komiksą. Nori sukurti savo istoriją su Leonardo komiksų herojais? Atsispausdink komikso lapus ir nupiešk savo istoriją! Kad būtų dar smagiau, čia rasi ir keletą lapų su įvairiomis iliustracijomis, kurias beliks iškirpti ir įklijuoti į kuriamos istorijos lapus.
Knygiukai. Atsisiųsk, atsispausdink, išlankstyk pagal pateiktas instrukcijas ir atlikęs kūrybines užduotis nuspalvink šias nuotykių kupinas knygutes!